Maciej Sufa


13 sierpnia 2013

Jedyną stałą w życiu są zmiany, zawsze je lubiłem. Przeszedłem wiele ciekawych dróg, nigdzie nie zagrzewając miejsca na dłużej, aż w końcu znalazłem drogę, która łączy w sobie wszystkie inne. Moje życie to aktorstwo, śpiew i taniec. Piszę również teksty do skeczy kabaretowych, poezję, piosenki. W stronę marzeń popycha mnie publiczność. Potrzebuję jej, ona daje mi siłę i ogromną radość. Robię to dla niej, a dzieki temu dla siebie otrzymuję największy prezent w postaci szacunku, uznania, ciepła, życzliwości.

maciej-sufa
fitLook był dla mnie dużą przygodą. Zostałem wyróżniony przez najważniejszego jurora- publiczność, a na przyszłość została mi świadomość, że potrafię wyglądać jak tylko chcę…W aktorstwie to wielki plus i duże możliwości. Ta świadomość kosztowała mnie wiele pracy i wyrzeczeń, ale warto było. Jak pisał Miron Białoszewski “Świadomość jest tańcem radości“.

Obecnie wraz z Filipem Borowskim, współtworzę kabaret “Filip z Konopi“, który istnieje już od 21 lat. Występujemy w Polsce jak i za granicą dla naszej kochanej Polonii. Moje motto: “Niczego nie oczekuj a spotka Cię nieoczekiwane. Traktuj wszystko jak dar”. ,,Życie nie jest celem samym w sobie, życie jest wędrówką”.

Życzę wam nie tylko wielkich marzeń, ale wspaniałej drogi i tego co po drodze…cudownych chwil.
Maciej Sufa